Uprchlíci - Pohádky a příběhy

05.09.2015 00:00

Jak jsme se minule dozvěděli, na východ od Hearthglenu se usadili kultisté. Redknife s Pakoskem, Seitheachemm a jedním nováčkem vyrazili na průzkum, aby zjistili jejich počty. Bohužel jejich hlídky byly natolik husté, že se moc blízko hlavního tábora nedostali. Bude tedy vypravena nová hlídka. Ovšem naskytl se jiný problém. Z této oblasti prchla skupinka obyvatel, kteří tam byli nyní v ohrožení života. V sídle Legacy jim bude na čas poskytnut azyl. Je mezi nimi i několik dětí.
Posaďme se s nimi a povyprávějme jim několik příběhů na dobrou noc. Využijme příležitost a lépe seznámíme i naše postavy mezi sebou.
Udělejme si klidný večer po několika cestovacích a akčnějších eventech.

 

A tak se i stalo. Na radnici se sešla dáma s dětmi, o které se starala, tak i lidé, kteří se rozhodli chvíli s nimi strávit a povyprávět jim příběhy. Draik si vzal slovo jako první a vyprávěl strašidelný příběh o prokleté vesnici a potrestaném šejdíři. Seitheach povyprávěl o dávné legendě, která se traduje u nočních elfů, o bludičkách. Maličká Alecto se podělila o příběh paladinských Draeneů bojujících na Draenoru, kteří však přišli o schopnost využívat Světlo, a následně se naučili používat síly přírody jako oheň, vodu, vítr a zemi. Veraine pak následovala velmi strašidelnou pohádkou na motivy Červené Karkulky. A aby se dětem tak špatně neusínalo, následovalo ještě pár říkadel od ostatních.

Několik screenů v galerii. Další na požádání.